• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

Aktualny rozmiar: 100%

KAMPANIA WUModa na zdrowie


Warszawski Uniwersytet Medyczny podejmuje działania edukacyjne w zakresie promocji zdrowia. Platformą tych działań jest Kampania "WUModa na zdrowie". Na stronie www i Facebooku kampanii dzielimy się wiedzą specjalistyczną z wybranych obszarów medycyny. W ramach kampanii staramy się także rozpropagować wśród naszej Społeczności akademickiej, zarówno postawy sprzyjające utrzymaniu zdrowia, jak i zachowania poprawiające jakość życia.


                                                                  Za modą na zdrowie zawsze warto podążać!

                                       Idea Kampanii opiera się na 3 filarach

Pierwszym z nich jest zdrowy styl życia. Naszym działaniom w tym obszarze przyświeca hasło "Dbam o siebie - to łatwe!". Pragniemy w tym filarze zwrócić uwagę przede wszystkim na profilaktykę. We wszelkich poczynaniach ukierunkowanych na prewencję będą nas wspierać eksperci, którzy przygotują zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia.

Kolejny filar to dietetyka. Razem ze specjalistami i studentami promujemy zdrowe odżywianie i dbałość o utrzymanie właściwej masy ciała jako elementu profilaktyki zdrowotnej i czynnika dobrego samopoczucia. Poprzez porady, warsztaty i akcje staramy się uzmysłowić odbiorcy, że w przypadku diety nie ma miejsca na przypadkowość, a świadomość konsumencka daje ogromne profity. Liczymy, że każdy, kto włączy się w nasze kampanijne działania, uzyska wiedzę na temat tego, co w jego przypadku znaczy jeść zdrowo. Zgodnie z hasłem "Jem zdrowo - to smaczne!" pokazujemy, że dobra dieta może mieć nie tylko walory odżywcze, ale i smakowe.

Trzecim filarem jest aktywność fizyczna. Nasi pracownicy, doktoranci i studenci korzystają z propozycji, których wspólnym mianownikiem jest ruch. Nawiązując do hasła "Ruszam się - to przyjemne!" chcemy przekonać, że sprawność fizyczna może dać dużą satysfakcję i jest nie tylko dla wybranych. Szeroka oferta ćwiczeń fizycznych - od tych za biurkiem po te wykonywane na hali sportowej czy na łonie natury pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.


Zapraszamy wszystkich członków naszej uczelnianej społeczności do włączenia się w kampanię i skorzystania z naszej oferty.

Niech w tym sezonie najbardziej trendy BĘDZIE ZDROWIE!