NEKROLOGI

Biuro Promocji i Rozwoju Uczelni jest jednostką kompetencyjną w zakresie publikacji nekrologów i kondolencji w prasie. Ponadto, publikuje nekrologi i kondolencje w rubryce "Non Omnis Moriar" na stronie www Uczelni.

Zamówienie nekrologu:

1. Jednostka WUM przesyła gotową treść nekrologu na adres biip@wum.edu.pl
2. BPiRU zleca redakcji, w ramach podpisanej umowy, przygotowanie projektu nekrologu i jego wycenę.
3.
BPiRU przesyła gotowy projekt do akceptacji przez jednostkę zamawiającą.
4. Jedynie po uzyskaniu akceptacji projektu, pracownicy BPiRU zlecają publikację w ustalonym terminie oraz zajmuje się rozliczeniem zlecenia.

Uwaga:

W związku z nowym regulaminem zamieszczania nekrologów przez Gazetę Wyborczą uprzejmie informujemy, że:
- do publikacji w stołecznym wydaniu Gazety Wyborczej wysyłane są nekrologi wyłącznie zaakceptowane przez
   zamawiającego

- akceptacja treści i projektu nekrologu musi nastąpić najpóźniej do godziny 15.00 w przypadku, gdy nekrolog ma
  ukazać się w prasie dnia następnego

- opłatę za nekrolog zamieszczony w prasie bez pośrednictwa Biura Promocji i Rozwoju Uczelni ponosi osoba/jednostka zamawiająca. W takim przypadku nasze Biuro nie jest w stanie rozliczyć kosztów faktury.