• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

Aktualny rozmiar: 100%

O NAS

Tworzymy stronę główną Uczelni i jej podstrony, stronę www Biuletynu Informacji Publicznej oraz oficjalne profile WUM na Facebooku, Instagramie You Tube i LinkedIn.

Promojemy zdrowy tryb życia, wolny od dymu tytoniowego, prowadząc kampanie edukacyjno-profilaktyczne "WUModa na zdrowie" i "Nie spalaj się! WUModa na niepalenie".

Z przyjemnością piszemy o badaniach, osiągnięciach naukowych, nagrodach, konkursach, grantach, inwestycjach, jubileuszach i ważnych wydarzeniach z życia naszej Społeczności.

Udzielamy odpowiedzi na wnioski o udostępnienie informacji publicznej. Czuwamy nad prawidłowością wykorzystywania chronionych prawnie znaków identyfikacyjnych Uczelni.

U nas można zamówić: wizytówki, papier firmowy, kalendarze, publikację: nekrologu, ogłoszenia o pracę/wynajmie/sprzedaży, reklamę, rozwieszenie plakatów, wpis do kalendarium i terminarza wydarzeń, mailing, publikację informacji skierowanych do studentów, pracowników i doktorantów oraz zamieszczenie większości dokumentów Uczelni.


W naszym biurze otrzymasz film promocyjny WUM, informator dla kandydatów na studia, obowiązujący szablon prezentacji i plakatu, jak również wypożyczysz roll up lub proporczyk z godłem Uczelni.

Każdego roku organizujemy kilkanaście eventów promujących ofertę edukacyjną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym Dzień Otwarty, cykl spotkań informacyjnych "Poznaj Uczelnię, zostań studentem" czy wykłady
w ramach "Programu Patronackiego WUM".

Dbamy o asortyment materiałów promocyjnych z godłem WUM dostępnych w sklepiku intranetowym Uczelni. U nas zaakceptujesz także wnioski na gadżety w workflow.