DZIEŃ OTWARTY

Wszystkich zainteresowanych nauką na naszej uczelni zapraszamy na Dzień Otwarty! W jego trakcie dowiecie się o szczegółach dotyczących tegorocznej rekrutacji i kryteriach naboru.

Coroczną atrakcją Dnia Otwartego są liczne pokazy oraz prezentacje przygotowywane przez studentów poszczególnych kierunków, członków organizacji studenckich i przedstawicieli uczelnianych kół naukowych. W tym roku zapraszamy Was też na warsztaty i wykłady! W podjęciu decyzji o wyborze studiów pomogą również pracownicy uczelnianego Biura Karier.

Zapraszamy 17 marca w godz. 9.30 - 15.00 do Centrum Dydaktycznego WUM
(ul. ks. Trojdena 2a, skrzyżowanie z ulicą Żwirki i Wigury).

Chęci udziału w Dniu Otwartym nie trzeba nigdzie zgłaszać, wystarczy po prostu przyjść :-)

Wkrótce więcej szczegółów !

Poniżej prezentujemy harmonogram prezentacji dotyczących warunków rekrutacji na poszczególne kierunki studiów.
Odbędą się one w auli "A" Centrum Dydaktycznego.

godz. 10.00 - kierunki: farmacja, analityka medyczna

godz. 11.00 - kierunki: lekarsko-dentystyczny, techniki dentystyczne, specjalność: higiena stomatologiczna

godz. 12.00 - kierunki: dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne

godz. 13.30 - kierunki: lekarski, fizjoterapia, elektroradiologia, audiofonologia z protetyką słuchu,
logopedia ogólna i kliniczna

Dzień Otwarty odbędzie się w Centrum Dydaktycznym przy ul. ks. Trojdena 2a. Dla wszystkich, którzy chcą odwiedzić WUM publikujemy przydatne informacje dotyczące dojazdu.

Samochód
Przed budynkiem i za budynkiem Centrum Dydaktycznego dostępny jest bezpłatny parking (liczba miejsc ograniczona).

Komunikacja miejska
W pobliżu Centrum Dydaktycznego swoje przystanki mają:

linie autobusowe: 128, 136, 175, 188 (przystanek stały), 504 (przystanek na żądanie)
przystanek: Uniwersytet Medyczny

linie tramwajowe: 1, 14, 25
przystanek: Banacha
(5 minut piechotą w stronę ulicy ks. Trojdena 2a)