TARGI EDUKACYJNE

Warszawski Uniwersytet Medyczny dwa razy do roku uczestniczy w Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym – Perspektywy. Osoby zainteresowane kształceniem w naszej Uczelni odwiedzają na targach stoisko WUM i uzyskują szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji i oferty edukacyjnej Uczelni. Liczna grupa naszych studentów, rokrocznie aktywnie zachęca do studiowania w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i dzieli się z odwiedzającymi swoją wiedzą o praktycznym wymiarze kształcenia w Uniwersytecie i osobistymi odczuciami na temat nauki w WUM. Ponadto, potencjalni kandydaci otrzymują wszelkie niezbędne materiały informacyjne.

Salon Edukacyjny – jest cykliczną inicjatywą, organizowaną przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”, dedykowaną przyszłym abiturientom, którym targi pomagają w  podejmowaniu życiowych decyzji dotyczących ich wykształcenia
i kariery. W każdej edycji wydarzenia średnio uczestniczy ponad 100 polskich i zagranicznych uczelni. Targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki i w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Z ramienia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za organizację stoiska Uczelni odpowiadają Biuro Informacji
i Promocji, pracownicy Biura Rekrutacji i Organizacji Kształcenia oraz studenci.

Kiedy i gdzie?
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska WUM, nr 23 podczas XXIX edycji Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego, który odbędzie się 23-24 lutego br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Pl. Defilad 1).

Wstęp wolny, w godzinach 9:00-16:00.

Fot. Tomasz Jędrzejewski. Dział Fotomedyczny WUM

Foto Galeria: