TARGI EDUKACYJNE

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2019
12-13 września 2019 - Aula Główna Politechniki Warszawskiej

Jesienne Targi edukacyjne już za nami. Dziękujemy pięknie za tak liczne odwiedziny na naszym stoisku. Mamy nadzieję, że informacje uzyskane od pracowników i studentów WUM zachęciły Was do aplikowania na naszą uczelnię.

Zapraszamy do przeczytania relacji z wydarzenia i do podjęcia studiów na naszej uczelni!
Przeczytaj relację

fot. Wanda Widomska, Dział Fotomedyczny WUM

************************************************************************************************************************************

Uczestnictwo Warszawskiego Uniwersytetu Meycznego w targach edukacyjnych:

Warszawski Uniwersytet Medyczny dwa razy do roku uczestniczy w targach edukacyjnych organizowanych przez Fundację "Perspektywy": Salonie Maturzystów i Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym. Osoby zainteresowane kształceniem w naszej Uczelni odwiedzają na targach stoisko WUM i uzyskują szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji i oferty edukacyjnej Uczelni. Liczna grupa naszych studentów, rokrocznie aktywnie zachęca do studiowania w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i dzieli się z odwiedzającymi swoją wiedzą o praktycznym wymiarze kształcenia w Uniwersytecie i osobistymi odczuciami na temat nauki w WUM. Ponadto, potencjalni kandydaci otrzymują wszelkie niezbędne materiały informacyjne.

Salon Edukacyjny – jest cykliczną inicjatywą, organizowaną przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”, dedykowaną przyszłym abiturientom, którym targi pomagają w  podejmowaniu życiowych decyzji dotyczących ich wykształcenia
i kariery. W każdej edycji wydarzenia średnio uczestniczy ponad 100 polskich i zagranicznych uczelni. Targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki i w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Z ramienia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za organizację stoiska Uczelni odpowiadają Biuro Informacji
i Promocji, pracownicy Biura Rekrutacji i Organizacji Kształcenia oraz studenci.