WIZYTÓWKI

Wyrabiamy nieodpłatnie wizytówki służbowe dla pracowników, jednostek Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
i studentów działających w kołach naukowych lub organizacjach studenckich.

Istnieje możliwość zamówienia wizytówek jednostronnych: w jęz. polskim lub angielskim oraz dwustronnych polsko-angielskich. Jednorazowo można zamówić minimum 100 sztuk wizytówek z każdego rodzaju. Wizytówki mają określony układ i layuot.

Wzór wizytówki:

Zasady zamawiania i odbiór:

1. Pobierz i wypełnij formularz na wybrany przez siebie rodzaj wizytówek z szablonów załączonych poniżej.
2.
Uzyskaj na wniosku podpis przełożonego.
3. Z
łóż wypełniony wniosek (oryginał) w Biurze Informacji i Promocji (pok. 425 lub 426) lub prześlij skan
    wniosku na adres biip@wum.edu.pl
4
. Informację o wydrukowanych wizytówkach i możliwości ich odbioru otrzymasz e-mailem, na adres podany we

wniosku. Wizytówki odbiera się w Biurze Informacji i Promocji.

Do pobrania:

Uwaga:

- Pojedynczy formularz wniosku dotyczy jednej wersji językowej.
- Biuro Informacji i Promocji nie ingeruje w dane zamieszczone we wniosku na wizytówki.

- Każda jednostka Uczelni ma możliwość zamówienia wizytówek z ogólnymi danymi jednostki (adres i telefon
  kontaktowy, e-mail jednostki i adres witryny www).