ZAMAWIANIE I ODBIÓR

intranetowy
w Portalu SSL- VPN Warszawskiego Uniwersytetu
Medycznego więcej

2. Przy każdym artykule w sklepiku wyświetla się liczba dostępnych gadżetów. Ilość pobieranych artykułów jest
    ograniczona ze względu na konieczność zapewnienia dostępności wszystkim zainteresowanym. Jeśli
    zamawiający potrzebuje większą liczbę materiałów promocyjnych, prosimy o kontakt z naszym
    Biurem.

3. Zamówienie może składać osoba dysponująca środkami, która wygeneruje wniosek i odpisze środki w
    systemie workflow.

4. Zamówienia realizuje Dział Logistyki.

5. Dział Logistyki może dostarczyć gadżety na adres wnioskodawcy lub zamawiający może odebrać je osobiście.

BIiP realizuje również indywidualne znakowanie materiałów reklamowych na promocję konferencji, sympozjów i projektów unijnych oraz na potrzeby organizacji studenckich. W przypadku zainteresowania zamówieniem indywidualnym prosimy o kontakt z naszym Biurem.

Uwaga:

Zakup materiałów reklamowych na potrzeby Uczelni realizowany jest w ramach procedury przetargowej. W związku z tym prosimy wszystkie organizacje studenckie oraz jednostki zainteresowane pobraniem większych liczby materiałów o informację z co najmniej 3. miesięcznym wyprzedzeniem (zwłaszcza w przypadku organizacji konferencji czy wydarzeń cyklicznych).