POZNAJ UCZELNIĘ, ZOSTAŃ STUDENTEM

Biuro Informacji i Promocji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na cykl spotkań pod nazwą „Poznaj Uczelnię, zostań studentem”. Celem tej inicjatywy jest zaprezentowanie oferty edukacyjnej Uczelni i zachęcenie maturzystów do studiowania na Uniwersytecie.  Program spotkań, mających często interaktywny charakter, obejmuje:

·   prezentację kierunków kształcenia i zasad rekrutacji (informacje dotyczące aktualnych uczelnianych aktów
    prawnych i wszelkich formalności towarzyszących naborowi),

·   spotkanie ze studentami promującymi dany kierunek lub wybraną organizację studencką.

SPOTKANIA W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019

26.11. kierunki: lekarski, analityka medyczna, pielęgniarstwo oraz ratownictwo (limit miejsc wyczerpany)
11.12.
kierunki: lekarski, lekarsko-dentystyczny, fizjoterapia
10.01.
kierunki: lekarski, farmacja, położnictwo

Spotkania odbędą się w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym WUM, przy ul. Żwirki i Wigury 63, w sali numer 23.
(godzina rozpoczęcia zostanie podane bliżej terminu spotkania)

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt pod adresem biip@wum.edu.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

*/ W przypadku zgłoszenia się na konkretne spotkanie mniej niż 10 osób, informujemy, iż spotkanie może się nie odbyć i wówczas zaproponujemy Państwu inny termin.

Zgłoszenia:

Biuro Informacji i Promocji - biip@wum.edu.pl z dopiskiem w tytule „Poznaj Uczelnię, zostań studentem”, tel.: 22 57 20 276, 275.